Chyba
  • [sigplus] Kritická chyba: Priečinok obrázkov 2018_05_13_den_matiek_na_esspo sa predpokladá ako relatívna cesta k základnému priečinku obrázkov špecifikovanom v administrátorskom rozhraní.

Šarišský výstup pre mamu

[sigplus] Kritická chyba: Priečinok obrázkov 2018_05_13_den_matiek_na_esspo sa predpokladá ako relatívna cesta k základnému priečinku obrázkov špecifikovanom v administrátorskom rozhraní.

Deň matiek ESŠ Prešov
PREŠOV | Žiaci a rodičia Evanjelickej základnej školy s materskou školou v Prešove si pripomenuli svoje mamy v nedeľu 13. mája 2018 symbolickým výstupom na Šarišský hrad.

Ako to celé začalo? Americký prezident Woodrov Wilson v roku 1914 podpísal rezolúciu, ktorou ustanovil sviatok Deň matiek na druhú nedeľu v máji a tento deň vyhlásil za celoamerický národný sviatok. Z USA sa Deň matiek rozšíril do celej Európy.
{gallery crop=1}2018_05_13_den_matiek_na_esspo{/gallery}
Čo sa týka výstupu na hrad, počasie účastníkom prialo, po ceste na hrad absolvovali vážne aj vtipné stanovištia (odneste mamku min. 10 metrov do kopca na chrbte, zavolajte všetkým mamám v rodine a zablahoželajte im k dnešnému sviatku...) a približne po hodine cesty žiaci zavítali do rozľahlého a pre rodinné popoludnie „ako stvoreného hradu“. Neformálny program, opekanie, či rozhovory absolvovalo cca. 60 rodičov a detí. Krásny výhľad na všetky svetové strany prítomných utvrdil, že náš Stvoriteľ sa s našou zemou naozaj „esteticky pohral“. Veríme, že naša komunita sa opäť utužila a ďalšie spoločné akcie na seba nenechajú dlho čakať...

Matej Oráč | duchovný správca ESŠ v Prešove | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. | 16. 5. 2018

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.