Hľadáme dobrovoľníkov pre študijnu Bibliu

Porta Libri - Prvá študijná Biblia
Pozývame Vás k pomoci s vydaním prvej slovenskej študijnej Biblie.

Po trojročnej práci sme sa vo vydavateľstve Porta Libri dostali do poslednej fázy prípravy, ale predtým, než pôjde Biblia do tlače, chceli by sme jej časti rozdať medzi Vás, ktorí sa o Božie Slovo zaujímate a nechávate sa ním viesť. Keďže ide o obrovské dielo (asi 1500 strán poznámok, s biblickým textom dokopy asi 2500 strán), veľmi nám pomôže, keď z nej prečítate malú časť a dáte nám vedieť svoje pripomienky.

Ak by ste mali záujem pomôcť, od koordinátora dostanete vytlačených 5 strán (v prípade záujmu aj viac) so študijnými poznámkami k vybranej biblickej knihe. Pri čítaní študijných poznámok by ste potrebovali Ekumenický preklad Biblie, ak ho nemáte, obráťte sa na koordinátora a spolu nájdeme riešenie.

V poznámkach treba skontrolovať najmä odkazy na ďalšie biblické verše  a zvýrazniť miesta, ktoré sa vám zdajú nezrozumiteľné. Keď vašu časť prečítate, tieto strany vrátite späť koordinátorovi. Ten zabezpečí, aby sa s vašimi pripomienkami ďalej pracovalo. Ak si vezmete minimálne 5 strán, budete si môcť kúpiť  Študijnú Bibliu so zľavou 5%.

Veríme, že Vám táto malá služba môže priniesť obohatenie pri poznávaní Božieho Slova a vaše pripomienky pomôžu, aby mu lepšie rozumeli aj mnohí ďalší.

V prípade ochoty pomôcť kontaktujte koordinátorku: Jana Hlatká, 0948 172 420, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Študijnú Bibliu spolu vydávajú Slovenská biblická spoločnosť a vydavateľstvo Porta libri.

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.